Hotel Střítež u Jihlavy Tři Věžičky
Hotel Tři Věžičky ubytování Střítež u Jihlavy Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Tři Věžičky / Střítež u Jihlavy

Tříhvězdičkový hotel Tři Věžičky obklopený zelení se nachází 500 m od dálnice D1, mezi městy Jihlava a Havlíčkův Brod.

Jedná se o netradiční komplex tří budov – restaurace se salonkem, hotelové části a samostatné budovy bowlingu (4 dráhy, bar) s kongresovými prostory.

Součástí hotelové části je welness – sauna a vířivá vana sloužící k odpočinku hostů.

Restaurace nabízí vhodné prostory pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin ale i příjemných večerů při svíčkách. V létě posezení na venkovní zahrádce. V letních měsících je možné mít svatební obřad ve venkovním altánku. 

Ubytování: K ubytování v hotelu Tři Věžičky slouží 74 pokojů a 2 apartmány. Možnost přistýlky. Pokoje jsou rozděleny na tříhvězdičkové a čtyřhvězdičkové. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, přístupem na internet, některé mají výhled do přírody. Čtyřhvězdičkové pokoje jsou větší a konzumace z minibaru je zahrnuta v ceně pokoje.

Parkování: Parkoviště pro hosty hotelu Tři Věžičky ve Střítěži u Jihlavy je pod kamerovým dohledem.

Konferenční a kongresové služby: V hotelu Tři Věžičky Střítěž u Jihlavy pro Vás připraví konferenci, školení, semináře, obchodní sezení, prezentace, ale i svatby, rauty a oslavy konce roku. K zapůjčení je dataprojektor, plátno, flipchart s fixami, prodlužovací kabely i ozvučení s mikrofonem. K dispozici jsou 4 salonky s kapacitou dle uspořádání od 10 do 100 osob a konferenční sál s kapacitou dle uspořádání 100 - 280 míst.

Restaurace: Stylová restaurace s kapacitou až 100 míst a letní zahrádkou s 60 místy nabízí pestré pochoutky z české kuchyně. Pro autobusové zájezdy je nutná rezervace.
Z nabídky restaurace: Staročeská svíčková na smetaně, protýkaná slaninou s domácími knedlíky. Biftek s pepřovou omáčkou. Specialita špíz Tří Věžiček, servírovaný na speciálním talíři. Pečená kachna se staročeským červeným zelím a domácími knedlíky(nutná objednávka dopředu). Od pondělí do pátku restaurace připravuje polední menu.
Pro malé hosty: přebalovací pult, při objednání jídla z dětského jídelního lístku dostanou děti balíček s pastelkami a překvapením. Každý víkend pro ně bude nachystán dětský koutek s domečkem, skluzavkou a dalšími hračkami.

Střítěž u Jihlavy: Leží zhruba 9 km severovýchodně od Jihlavy v průměrné nadmořské výšce 483 metrů, v kotlině Hornosázavské pahorkatiny na soutoku Měšínského a Zlatého potoka. Na území Střítěže se rozkládají čtyři velké rybníky (Pivovarský, Mlýnský, Cihlářský a Obecní). Památky ve Střítěži: Barokní stavba - Kostel svatého Floriána stojí u zdi hřbitova. Novogotická kaple Panny Marie na návsi v parku se vzrostlými lípami. Přibližně půl kilometru jihovýchodně od Pivovarského rybníka se rozkládá židovský hřbitov.

Hotel Střítež u Jihlavy Tři Věžičky - K hotelu přísluší parkovištěHotel Střítež u Jihlavy Tři Věžičky - disponuje restauracíHotel Střítež u Jihlavy Tři Věžičky -  je k dispozici připojení na internetHotel Střítež u Jihlavy Tři Věžičky -  je k dispozici letní terasaHotel Střítež u Jihlavy Tři Věžičky - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Střítež u Jihlavy Tři Věžičky - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Střítež u Jihlavy Tři Věžičky - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Střítež u Jihlavy Tři Věžičky - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou